ŁADOWANIE

FOTOSTUDIO77 RAFAł DEPA

Ślubna sesja podwodna Mariusz i Karolina

Ślubna sesja podwodna  z Mariuszem i Karoliną/wedding underwater

Ślubna sesja podwodna z Mariuszem i Karoliną

Ślubna sesja podwodna  z Mariuszem i Karoliną/wedding underwater

Czy plener ślubny to tylko na ziemi ?Nie.Zdjęcia ślubne możemy zrobić pod wodą.Tak sesja podwodna to jest to.Na pewno nie jest dla każdego,dlaczego?Otóż musimy być oswojeni z wodą 🙂 .To Bardzo ważne, aby zdjęcia wyszły naturalnie potrzebujemy emocji.Także jeśli potrafisz opanować strach pod lustrem wody.To sesja podwodna lub sesja wodna jest dla Ciebie :). Na co powinno się  przygotować? Na pewno na kilka godzin spędzonych w wodzie. Tak aby powstały zdjęcia podwodne trzeba też troszkę kondycji.Ważne jest by umieć wstrzymywać oddech.Nie jest to trudne można nawet się uśmiechać.Jak to zrobić? Trzeba podczas uśmiechu wypuszczać powietrze.

Jak przygotować buzię 😉 ?Jaki make up?

Koniecznie kosmetyki wodoodporne ,sztuczne rzęsy itd. Należy pamiętać że woda często jest wzmocniona chlorem i należy unikać takich basenów. Najlepsze baseny są z wodą jonizowaną np.w SPA.Dzięki temu unikamy podczas zdjęć czerwonych oczu.Źle dobrane kosmetyki mogą podrażniać oczy oraz rozpływać się w wodzie.Taka sesja przestaje być ciekawa.Najważniejsze jest to aby efekt był najlepszy.Prawda ?Dlatego porozmawiaj z swoim fotografem przed sesją.Ustal szczegóły co możesz a czego nie.To bardzo ważne aby sesja podwodna była piękna i przyjemna.Pamiętaj że dobry plan to połowa sukcesu 🙂 Kolejna połowa to wykonanie i współpraca fotografa z modelem.Nie każdy wie ale zdjęcia to wspólna praca.

Zobaczcie jak wyglądała – Ślubna sesja podwodna  z Mariuszem i Karoliną

Karolina miała podstawowy make up  dobra  czerwona pomadka 🙂 A Państwo młodzi czuli się na sesji jak ryby w wodzie.Na sesję wybraliśmy Sopockie Spa i dobrze oświetlony basen.Przed wejściem do wody krotka narada i skok do wody 😉 Woda miała temperaturę 31 stopni niby dużo ale dla mnie nie :)Dlaczego ? Fotograf nie rusza się dlatego polecam piankę do nurkowania. Wracając do sesji wodnej -emocje były przez cały czas.Praktycznie  co tu mówić dwoje młodych zakochanych ludzi :)Praktycznie  dwa wulkany energii które pod wodą dawały wspaniały pokaz emocji i uczuć.Muszę przyznać Mariusz i Karolina zapadli mi bardzo głęboko w sercu…

Zobaczcie sami 🙂