ŁADOWANIE

FOTOSTUDIO77 RAFAł DEPA

Sesja dla Tuan Club -Team Les Mills Reebok

Sesja dla Tuan Club -Team Les Mills Reebok

Sesja fitness dla Tuan Club -Team Les Mills Reebok

Chciałbym zaprezentować wam jedną z ostatnich sesji sportowych lub jak inni wolą sesję fitness 🙂
Jeden z podwarszawskich klubów sportowych Tuan Club to mój stały partner businessowy.Tym razem wykonałem zdjęcia do kampani reklamowej.Zdjęcia do zajęć Les Mills Reebok BODYPUMP,BODYBALANCE,BODYATACK,GRIT STRENGTH to tylko kilka z nich.Zajęcia te mają elementy treningu siłowego,sportu walki,jogi pilatesu i innych.
Od kilku lat widywałem już nie raz zajęcia LesMills.Miałem okazję fotografować zajęcia oraz wielkie Eventy dla LesMills.Ważne by wiedzieć „co się fotografuje” jakie są kluczowe momenty dla danych ćwiczeń .
Kluczem udanej sesji fitness jak każdej innej odpowiedni moment oraz perspektywa.
       Fotografia ciała w ruchu jest dosyć wymagająca dla fotografa i modela.Są to wielokrotne powtórki ujęć by uzyskać wyjatkowy kadr. Sama sesja sportowa jest bardziej męcząca niż same zajęcia tak wypowiadają się trenerzy.
Niemniej mówią że dla efektu warto popracować na planie zdjęciowym 🙂
Plan zdjęciowy do sesji przygotowywałem dzień prędzej.Do oświetlenia użyłem osiem lamp studyjnych dających pełną kontrolę nad oświetleniem.
Całość wymagała czasu i ustawienia takiej świateł  😉 Do oświetlenia planu wykorzystałem pięć głowic bez dyfuzorów by dawały ostre światło.Dodatkowo była para  Softboxów z gridem oraz jedna duża Okta. Do zmiękczenia i nadania klimatu użyta była wytwornica dymu 🙂
Kiedy wszystko było ustawione (po pierwszej w nocy) spokojnie udałem się na sen 😀 Aby kolejnego dnia rano zacząć zdjęcia zgodnie z planem 🙂
Cała sesja fitness dzięki profesjonalnym trenerom Tuan Club przebiegła sprawnie.
W sesji brali udział Iza Wojcieska, Kamil Zieliński,Artur Podwysocki,Kinga Zgierska,Agnieszka Zych,Sylwia Zawitaj,Patrycja Wrońska-Baran.
Efekty naszej pracy możecie zobaczyć poniżej jest tu kilka zdjęć.
ps.Serdecznie zapraszam kluby sportowe,szkoły fitness,instruktorów fitness,trenerów personalnych oraz wszystkich sportowców.
A teraz dość pisania…. sesja sportowa dla Tuan Club i ekipy LesMills Reebok.